BMW S1000R HP + Quickshifter + Akrapovič

Kód: 436668/1 D 436668/2-3 436668/4-7 436668/8-1 436668/30 436668/VIK Zvolte variantu
3 000 Kč / ks 2 750 Kč / ks 2 600 Kč / ks 2 400 Kč / ks 1 333 Kč / ks 9 000 Kč / ks od 1 333 Kč / ks 2 479 Kč bez DPH 2 273 Kč bez DPH 2 149 Kč bez DPH 1 983 Kč bez DPH 1 102 Kč bez DPH 7 438 Kč bez DPH od 1 102 Kč bez DPH
K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici Zvolte variantu
Půjčovné
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Máte tep Vašeho srdce propojený s tachometrem? Je pro Vás motocykl BMW S1000R HP ten správný silniční stroj. Zaručujeme Vám maximální potěšení z jízdy. BWM S1000R HP ve Vás probudí rebelii a motor, který má výkon 121 kW Vám vykouzlí úsměv na tváři. Díky titanovému tlumiči má motocykl sportovnější zvuk a nižší hmotnost. Zažijete, jak zní život v rychlém pruhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry motocyklu BMW S1000R HP

 

Výška sedadla: 830 mm Pohon: Řetěz 525, 17/45
Délka: 2 090 mm ASC (kontrola trakce): DTC
Výška (bez zrcátka): 1 115 mm Zdvih (odpružení vpředu/vzadu): 120 mm / 117 mm
Šířka: 812 mm Rozvor: 1 450 mm
Hmotnost: 194 kg Závlek: 96 mm
Využitelný objem nádrže: 16,5 l Kola: Hliníková litá kola

 

Výbava motocyklu BMW S1000R HP 

Standardní výbava

 • Plný LED světlomet
 • Tři jízdní režimy (Rain, Road, Dynamic, HSC)
 • Šestiosá senzorová jednotka včetně ABS Pro a DTC
 • Displej TFT se systémem Connectivity
 • Nastavitelná poloha řídítek

Nadstandardní výbava

 • DDC podvozek
 • Jízdní režimy Pro (včetně Dynamic Pro, plně nastavitelné včetně Wheelie Control, HSC Pro, MSR, DBC)
 • Asistent řazení Pro
 • Headlight Pro (ikona funkce denního svícení a adaptivní světlomety; je nutné dbát na ustanovení platná v jednotlivých zemích)
 • Keyless Ride
 • RDC (kontrola tlaku v pneumatikách)
 • ECALL (pokud je dostupný)
 • M paket.
 • M karbonová a kovaná kola
 • Baterie M Lightweight
 • Karbonový paket a balíček frézovaných dílů

 

BMW S1000R HP 

BMW S1000R HP obsahuje osvědčený řadový čtyřválec, který plní emisní normy EU4 a disponuje výkonem 121 kW/165 k. Zdokonalení výfuku o optimalizovaný zvuk sání a výfuku přináší motocyklu sportovnější zvuk a nižší hmotnost. Motocykl s plnou nádrží a kompletní výbavou nedosahuje hmotnosti 200 kg. Motor motocyklu pochází přímo ze supersportu.Superbikové šílenství se týká roadsterového záběru. 165 PS s optimalizovaným točivým momentem. Součástí standardní výbavy motocyklu S1000R HP jsou dva jízdní režimy - Rain a Road a protiskluzový systém ASC. 

Hlavní nosnou částí motocyklu BMW S1000R HP je hliníkový prostorový rám, který je tvořený čtyřmi samostatnými odlitky a řadovým čtyřválcem. Hlavní rám je upraven tak, že je použitá nový lehčí zadní sekce. Je zvětšená tuhost v krutu a ohybu jednotlivých částí rámu včetně kyvní vidlice. Tím se zlepšila přilnavost, přesnost a zpětná vazba motocyklu. Motocykl má HP kovaná kola, která přináší snížení hmotnosti až o 2,4 kg. Motocykl S1000R HP se vyznačuje stylem závodního stroje. Jednotlivé prvky mají ostřejší hrany a zmenšenou plochu, což je další faktor, který dodává motocyklu sportovnější vzhled. 

Kombinace LCD displeje a analogového otáčkoměru přináší k dispozici mnoho informací. Na LCD displeji se dozvíte o jízdním režimu, zařazeném převodu a další. LCD displej je vhodně natočený, tudíž jsou veškeré informace dobře čitelné i z horní řádky displeje. V motocyklu S1000R HP je přítomná kontrolka MIL (Malfuction Indicator Light), která jezdce informuje o případné poruše systému čištění výfukových plynů. 

Značnou dravost získal motocykl zejména díky nízké přídí a vysoké zádi. Zavěšení předního kola zajišťuje odpružení.Obrácená teleskopická vidlice s průměrem 45 mm, předpínání pružiny a nastavitelný zpětný útlum a komprese. Odpružení předního kola zajišťuje hliníková dvouramenná kyvná vidlice, Full-Floater Pro, centrální pružinová vzpěra, nastavitelný zpětný útlum a komprese tlumiče a nastavitelné předpětí pružiny. Asymetrické světlomety dodávají motocyklu S1000R HP sériový výhled díky kompletní LED technologii.  

 

 

Detailní pohled na motocykl BMW S1000R HP

 

Tipy na výlety

Rádi byste si vypůjčili motocykl ale nevíte, kam se vydat? Máme zde pro Vás pár tipů, kam se podívat - a to nejen po České republice, ale i po Evropě. 

Česká republika

Jedny z nejhezčích výletů po České republice jsou na území Šumavy. Výlety na Šumavě se dají shrnout jednou větou - "kamkoliv se na Šumavě vydáte, tam je to krásné". Pěkný výlet si můžete udělat například na rozhlednu Poledník, která se nachází na stejnojmenné hoře na Šumavě. Další hezký výlet na Špičák, nebo například k Černému jezeru, jehož jméno je odvozené od vody, který vypadá tmavě, jelikož se.v ní zrcadlí hustý les. Pro správné motorkáře doporučujeme Muzeum historických motocyklů v Železné rudě, kde se můžete kochat opravdovými poklady. Pro ty, kteří mají rádi památky je vhodný cíl Hrad Kašperk, který je ukrytý v lesích.  Další den výlet můžete prodloužit do Kašperských hor, kde se nachází Muzeum Šumava. Po prohlídce Kašperských hor je hezké dojet do Srní, kde se můžete setkat s vlky. Je zde totiž rozsáhlá expozice o životě vlků a velký vlčí výběh. Rada pro Vás, kteří máte doma dalekohledy - na pozorování vlků se Vám budou hodit. Hezký výlet si můžete udělat do lyžařského střediska Zadov, jelikož cesta stojí opravdu za to. Po cestě můžete vidět penzion známé běžkařky Kateřiny Neumannové. 

Evropa

Pro ty, kteří by rádi vyrazili za hranice České republiky a hledají, kam se vydat, máme několik tipů, kde je to opravdu nádherné. 

Rakousko  


Jezera v Solné komoře (Salzkammergut) jsou obdařena fantastickou polohou, obklopenou svěží zelenou středohorskou krajinou. Nedaleko jsou jiý skalnaté a ledové vrcholky alpských velikánů. Jen o několik málo průsmyků dále vede cesta k nejznámější hoře - Grossglockneru, který má 3298 metrů a je tudíž nejvyšší horou Rakouska. Na Kalser Glocknerstraße můžete vidět zadní stranu Grossglockneru. Dále na cestovatelé čeká Lienzské Dolomity (Lienzer Dolomiten) s ostrými obrysy. V bezprostřední blízkosti se nachází několik pěkných cest, jež jsou řízené semafor Staller. Salzburg, hlavní město spolkové země Salcbursko,  nazval Hugo von Hofmannsthal "Srdcem srdce Evropy". Salzburg patří k nejvýznamějším uměleckým městům na kontinentu. Na většinu památek se lze dostat jen pěšky, je ale dobré, že je zde dostatek parkovacích míst. Lienz, hlavní město východního Tyrolska, poskytuje živou základnu pro nejrůznější etapy do blízkého i vzdáleného okolí. Lienz nabízí kulinářské zážitky, minimálně 2000 hodin slunečního svitu, což je důvod, proč se mu dnes říká "Sluneční město". Dále je zajímavé místo například jezero Obersee, které se třpytí v údolí Defereggental ve výšce přes 2000 metrů. 

Pokud máte rádi motorkářské akce, tak teď zbystřete! To, co kdysy začalo jako setkaní motocyklů značky Triumph, je nyní motorkářským festivalem napříč značkami. Neukirchen am Grossvenediger se každý rok změní v "Club of Newchurch" a je pevně v rukou motocyklů. Pokud si přidáte nespočetně atraktivních alpských silnicích, je to zábava na celý týden. Je to dlouhá týden plný událostí, show a mnoha dalších věcí. Pokud se vydáte touto cestou přes Alpy, zažijete ve zhuštěné podobě vrcholky a údolí, průsmyky a horské cesty, kulturu, kuchyni a zábavu. 

Itálie 

Kdo cestuje na motocyklu v severní části italské botičky, nemůže opominout téma vody. Severoitalská jezera a jejich působivá krajina leží jižně od zasněžených alpských vrcholů nad jižním Tyrolskem, Tridentskem, Lombardií a Piemontem a někdy se částečně nachází i na území Švýcarska. Jen kolem malebného jezera Garda, největšího z těchto jezer, můžete podniknout několik výletů, které Vás zavedou na velkolepé silnice vysoko v různých horách. Pokud pojedete touto trasou, narazíte například na tato jezera: Lago di Garlate, Lago Maggiore, Lago di Mergozzo. Silnice, po kterých se vydáte jsou jako splněný sen pro motorkáře. Patří mezi ně například známá jména jako Strada della Forra, několik neznámých serpentinek, které se zvedají v úzkých zatáčkách do horských výšek, ale také často přehlížené horské průsmyky v této oblasti Itálie - to dokazuje, že se Dolomity nebudou přehlížet. Jezero Iseo je čtvrté největší jezero v severní Itálii a po dlouhou dobu bylo nejméně známé. To se změnilo v roce 2016, když známý instalační umělec Christo proměnil jezero v umělecké dílo. Nad vodou nechal vystavět molo, jež bylo dlouhé asi 3 km a bylo pokryté oranžovou tkaninou, díky kterému mohli návštěvníci projít na dva jezerní ostrovy - Monte Isola a San Paola. Uprostřed jezera Lago d'Iseo je Monte Isola, což je největší ostrov na jihoevropském jezeře. Má obvod 9 km a vyčnívá nad hladinou více než 400 metrů. Proto dostal své jméno, které v českém jazyce znamená "Ostrovní hora". Trajekty jezdí během sezóny v 15minutových intervalech. Odplouvají ze Sale Marasina na východním břehu. Věříme, že cestovatelé, kteří mají rádi vodu a letní koupání si tyto výlety zamilují. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: