BMW R1250 GS HP + boční Kufry + Quickshifter + Akrapovič

Kód: 383189/1 D 383189/2-3 383189/4-7 383189/8-1 383189/30 383189/VIK Zvolte variantu
3 500 Kč / ks 3 300 Kč / ks 3 000 Kč / ks 2 700 Kč / ks 1 666 Kč / ks 10 000 Kč / ks od 1 666 Kč / ks 2 893 Kč bez DPH 2 727 Kč bez DPH 2 479 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH 1 377 Kč bez DPH 8 264 Kč bez DPH od 1 377 Kč bez DPH
K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici Zvolte variantu
Půjčovné
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zvědavost a odvaha objevovat stále něco nového? To je BMW R1250 GS. Je ikonou již čtyři desetiletí a přesto vždy uchvátí novými funkcemi. Díky sedmi jízdním režimům snadno zvládnete jakoukoli jízdní situaci. S tímto motocyklem nezná Vaše touha po objevování žádné hranice.Ať už na delších cestách nebo v terénu - BMW R1250 GS s motorem boxer kombinuje jízdní dynamiku a pohodlí do jedinečného zážitku. Takto se z dokonalé technologie stane dokonalá zábava. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry motocyklu BMW R1250 GS HP

 

hmotnost : 

249 kg

objem nádrže : 

20 l 

rezerva : 

4 l 

celková výška : 

1 430 mm

celková délka : 

2 207 mm

celková šířka 

953 mm

výška sedadla : 

850 mm

rozvor : 

1 525 mm

typ motoru : 

dvouválcový boxer, čtyřtaktní 

vrtání x zdvih : 

102.5 mm x 76 mm

zdvihový objem : 

1.254 ccm

výkon : 

100 kW při 7 750 ot/min

maximální točivý moment : 

143 Nm při 6 350 ot/min

kompresní poměr :

12.5 : 1

příprava palivové směsi : 

elektrické vstřikování do sacího potrubí

čištění výfukových plynů : 

regulovaný 3-cestný katalyzátor

 

maximální rychlost : více než 200 km/h
spotřeba / 100 km :  4,75 l 
emise CO2 :  110g / 100 km 
druh paliva :  benzín
alternátor :
alternátor se jmenovitým výkonem 510 wattů
baterie : 12 V / 11.8 Ah, bezúdržbová

 

Výbava motocyklu BMW R1250 GS HP

  • ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light
  • Enduro paket pro cesty mimo asfalt
  • komfortní sedadla
  • adaptivní osvětlení do zatáček s natáčecími světlomety LED
  • sedm jízdních režimů 
  • DTC a ABS PRO 
  • konektivita s displejem TFT a nabíjecí zdířkou USB
  • elektrický startér

 

BMW R1250 GS 

Motocykl R 1250 GS je ikonou již čtyři desetiletí a přesto Vás vždy uchvátí svými novými funkcemi. Hned na první pohled Vás motocykl zaujme svým mohutným vzhledem, kterým se pyšní. Motor boxer Vás uchvátí od prvního okamžiku. Jeho charakter ucítíte v každém rozsahu otáček, jelikož nabízí působivý výkon v kombinaci s plynulejším chodem při nízkých otáčkách. Variabilní ovládání vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje silnější rozvoj točivého momentu, a tím nabízí lepší kontrolu v každé situaci. To znamená: větší zdvihový objem a více síly při vyšší efektivitě a tedy větší sílu, kdykoli ji potřebujete. Silný točivý moment s menším počtem převodových stupňů Vám dodává suverenitu. Nová regulace brzdného účinku motoru  zajišťuje větší stabilitu a snadné ovládání motocyklu v jízdních režimech Pro a brání podkluzování nebo prokluzování zadního kola. V novém standardním režimu ECO získáváte s každou plnou nádrží maximální dojezd. Nový design LED světel motocyklu dává zářivý zjev a tobě zajistí nejlepší možný výhled a maximální viditelnost: To je zajištěno otočným LED světlometem s adaptivním osvětlením v zatáčkách a světlem Cruising Light. Perfektní osvětlení pro každou zatáčku? Adaptivní světlomety se automaticky zapínají, pokud je vozidlo nakloněné a osvětluje zatáčky v závislosti na sklonu a nákladu - to je hlavní výhoda z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Multifunkční zadní LED blinkry zajišťují nápadný vzhled a ještě lepší viditelnost. Barevný TFT displej s konektivitou, který kromě klasického zobrazení všech jízdních parametrů a informací přináší i grafické zobrazení nastavení motocyklu. Ovládá se jednoduše pomocí otočného prstence na levé rukojeti a pomocí dvou tlačítek Menu na levé rukojeti a Mode vpravo. Dodatečné vybavení, jako jsou vyhřívání sedadla, Vám poskytuje větší pohodlí a komfort. Asfaltové silnice, mokré silnice nebo nezpevněné štěrkové cesty? Díky sedmi jízdním režimům snadno zvládnete jakoukoli jízdní situaci. Sedm jízdních režimů zajišťuje nejlepší přilnavost a suverénní ovladatelnost za všech okolností. Jízdní režimy lze měnit pouze pokud motocykl stojí. V nabídce lze jednotlivě přednastavit až čtyři jízdní režimy, které pak můžete během jízdy rychle a snadno vybírat pomocí tlačítka jízdního režimu. Díky optimalizované technologii a rozsáhlé výbavě motocyklu se budete cítit bezpečně. Dynamicky a pohodlně Vás provede jakoukoli trasou. S motocyklem R1250 GS se jen Vy rozhodnete, jak bude Vaše dobrodružství vypadat.

 
 

 

 
 

Tipy na výlety

Rádi byste si vypůjčili motocykl ale nevíte, kam se vydat? Máme zde pro Vás pár tipů, kam se podívat - a to nejen po České republice, ale i po Evropě. 

Česká republika

Jedny z nejhezčích výletů po České republice jsou na území Šumavy. Výlety na Šumavě se dají shrnout jednou větou - "kamkoliv se na Šumavě vydáte, tam je to krásné". Pěkný výlet si můžete udělat například na rozhlednu Poledník, která se nachází na stejnojmenné hoře na Šumavě. Další hezký výlet na Špičák, nebo například k Černému jezeru, jehož jméno je odvozené od vody, který vypadá tmavě, jelikož se.v ní zrcadlí hustý les. Pro správné motorkáře doporučujeme Muzeum historických motocyklů v Železné rudě, kde se můžete kochat opravdovými poklady. Pro ty, kteří mají rádi památky je vhodný cíl Hrad Kašperk, který je ukrytý v lesích.  Další den výlet můžete prodloužit do Kašperských hor, kde se nachází Muzeum Šumava. Po prohlídce Kašperských hor je hezké dojet do Srní, kde se můžete setkat s vlky. Je zde totiž rozsáhlá expozice o životě vlků a velký vlčí výběh. Rada pro Vás, kteří máte doma dalekohledy - na pozorování vlků se Vám budou hodit. Hezký výlet si můžete udělat do lyžařského střediska Zadov, jelikož cesta stojí opravdu za to. Po cestě můžete vidět penzion známé běžkařky Kateřiny Neumannové. 

Evropa

Pro ty, kteří by rádi vyrazili za hranice České republiky a hledají, kam se vydat, máme několik tipů, kde je to opravdu nádherné. 

Rakousko  


Jezera v Solné komoře (Salzkammergut) jsou obdařena fantastickou polohou, obklopenou svěží zelenou středohorskou krajinou. Nedaleko jsou jiý skalnaté a ledové vrcholky alpských velikánů. Jen o několik málo průsmyků dále vede cesta k nejznámější hoře - Grossglockneru, který má 3298 metrů a je tudíž nejvyšší horou Rakouska. Na Kalser Glocknerstraße můžete vidět zadní stranu Grossglockneru. Dále na cestovatelé čeká Lienzské Dolomity (Lienzer Dolomiten) s ostrými obrysy. V bezprostřední blízkosti se nachází několik pěkných cest, jež jsou řízené semafor Staller. Salzburg, hlavní město spolkové země Salcbursko,  nazval Hugo von Hofmannsthal "Srdcem srdce Evropy". Salzburg patří k nejvýznamějším uměleckým městům na kontinentu. Na většinu památek se lze dostat jen pěšky, je ale dobré, že je zde dostatek parkovacích míst. Lienz, hlavní město východního Tyrolska, poskytuje živou základnu pro nejrůznější etapy do blízkého i vzdáleného okolí. Lienz nabízí kulinářské zážitky, minimálně 2000 hodin slunečního svitu, což je důvod, proč se mu dnes říká "Sluneční město". Dále je zajímavé místo například jezero Obersee, které se třpytí v údolí Defereggental ve výšce přes 2000 metrů. 

Pokud máte rádi motorkářské akce, tak teď zbystřete! To, co kdysy začalo jako setkaní motocyklů značky Triumph, je nyní motorkářským festivalem napříč značkami. Neukirchen am Grossvenediger se každý rok změní v "Club of Newchurch" a je pevně v rukou motocyklů. Pokud si přidáte nespočetně atraktivních alpských silnicích, je to zábava na celý týden. Je to dlouhá týden plný událostí, show a mnoha dalších věcí. Pokud se vydáte touto cestou přes Alpy, zažijete ve zhuštěné podobě vrcholky a údolí, průsmyky a horské cesty, kulturu, kuchyni a zábavu. 

Itálie 

Kdo cestuje na motocyklu v severní části italské botičky, nemůže opominout téma vody. Severoitalská jezera a jejich působivá krajina leží jižně od zasněžených alpských vrcholů nad jižním Tyrolskem, Tridentskem, Lombardií a Piemontem a někdy se částečně nachází i na území Švýcarska. Jen kolem malebného jezera Garda, největšího z těchto jezer, můžete podniknout několik výletů, které Vás zavedou na velkolepé silnice vysoko v různých horách. Pokud pojedete touto trasou, narazíte například na tato jezera: Lago di Garlate, Lago Maggiore, Lago di Mergozzo. Silnice, po kterých se vydáte jsou jako splněný sen pro motorkáře. Patří mezi ně například známá jména jako Strada della Forra, několik neznámých serpentinek, které se zvedají v úzkých zatáčkách do horských výšek, ale také často přehlížené horské průsmyky v této oblasti Itálie - to dokazuje, že se Dolomity nebudou přehlížet. Jezero Iseo je čtvrté největší jezero v severní Itálii a po dlouhou dobu bylo nejméně známé. To se změnilo v roce 2016, když známý instalační umělec Christo proměnil jezero v umělecké dílo. Nad vodou nechal vystavět molo, jež bylo dlouhé asi 3 km a bylo pokryté oranžovou tkaninou, díky kterému mohli návštěvníci projít na dva jezerní ostrovy - Monte Isola a San Paola. Uprostřed jezera Lago d'Iseo je Monte Isola, což je největší ostrov na jihoevropském jezeře. Má obvod 9 km a vyčnívá nad hladinou více než 400 metrů. Proto dostal své jméno, které v českém jazyce znamená "Ostrovní hora". Trajekty jezdí během sezóny v 15minutových intervalech. Odplouvají ze Sale Marasina na východním břehu. Věříme, že cestovatelé, kteří mají rádi vodu a letní koupání si tyto výlety zamilují. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: