Nejdelší VW Crafter MAXI, automat DSG, klima, tempomat, tažné zař. (L4, H3)

Kód: 446488/1 D 446488/2-3 446488/4-7 446488/8-1 446488/30 446488/VIK Zvolte variantu
1 800 Kč / ks 1 600 Kč / ks 1 500 Kč / ks 1 400 Kč / ks 1 167 Kč / ks 5 000 Kč / ks od 1 167 Kč / ks 1 488 Kč bez DPH 1 322 Kč bez DPH 1 240 Kč bez DPH 1 157 Kč bez DPH 964 Kč bez DPH 4 132 Kč bez DPH od 964 Kč bez DPH
K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici Zvolte variantu
Půjčovné
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Největší dodávka k pronájmu Volkswagen Crafter od autopůjčovny PKtechnik. Benefitem tohoto vozu je také to, že je vybaven nejsilnějším motorem od VW, tedy 130kw/177PS. Nový Crafter patří ke špičce segmentu užitkových vozidel, proto jsme vám připravili několik vozů do nabídky naší autopůjčovny dodávek PKtechnik.  Nový Crafter je velmi příjemný na ovládání a nabízí dokonalé jízdní vlastnosti. Neuvěřitelně komfortní řízení a sedadla, díky kterým si budete připadat téměř jako v osobním voze. Jedná o jedno z technicky nejlepších a uživatelsky nejpřívětivějších užitkových vozidel, které jsou v současné době k dispozici na trhu. Tato dodávka od řidiče vyžaduje velmi málo ovládací síly a téměř každému musí okamžitě padnout do ruky, včetně žen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší užitkový vůz k pronájmu VW Crafter MAXI automat (L4H3)

 • Palivo: diesel
 • Rok výroby: 2018
 • Počet míst na jízdu: 3
 • Kombinovaná spotřeba: 8 l
 • Motor: 2.0 TDI, 130 kw, 177 PS
 • Převodovka: Automat, DSG 8 rychlostí
 • Typ vozu: Užitkový automobil (dodávka)
 • Extra: Automat, ACC tempomat, klimatizace, zpětná kamera, tažné zařízení 3000 kg, ALU kola R17, masážní sedadlo Ergo Comfort

 

Technické parametry vozu:

 • Objem nákladového prostoru: 14m³
 • Doložitelnost nákladu: 1056 kg
 • Celková hmotnost: do 3500 kg
 • Provozní hmotnost: 2444 kg
 • Výška ložné plochy: 190 cm 
 • Šířka ložné plochy:  170 cm
 • Délka ložné plochy: 430 cm
 • Celková délka vozu: 685 cm
 • Celková šířka vozu:  245 cm
 • Celková výška vozu: 260 cm
 

Vybavení vozu:

 • Klimatizace
 • Alu kola R17 
 • Automat DSG 8
 • ACC tempomat
 • Bluetooth handsfree
 • Tažné zařízení 3000 kg
 • Zpětná "couvací" kamera
 • Masážní sedadlo Ergo Comfort

 

Podmínky nájmu:

 • Vratná kauce: 5.000 Kč
 • Minimální věk nájemce: 20 let 
 • Řidičské oprávnění skupina:  "B"
 • Řidičské oprávnění minimálně: 2 roky
 • Pojištěno ALL-RISK (5%, min 5000Kč)
 • Při převzetí 2 doklady totožnosti: OP + ŘP
 • V ceně 300km/den, nadlimit +4Kč/km
 • Asistenční služby pro ČR i EU: ANO 
 • Dálniční poplatky pro ČR: ANO
 • Parkování při pronájmu: ANO

 

Nájemní smlouva ke stažení zde:

pdfNÁJEMNÍ_SMLOUVA_CRAFTER_CERNY.pdf

 

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ OBSAZENOSTI:

CALENDAR

 

Ceník pronájmu:

VW CRAFTER automat DSG (L2H3)

Dny
Cena
Celkem
1
2 000 Kč
2 000 Kč
2
1 800 Kč
3 600 Kč
3
5 400 Kč
4
1 700 Kč
6 800 Kč
7
11 900 Kč
8
1 600 Kč
12 800 Kč
14
22 400 Kč 
 30 (Měsíc)
1 333 Kč
40 000 Kč
Víkend (PÁ-PO)
6 000 Kč
Vratná kauce
5 000 Kč
Denní limit v ceně: 300 km
Nadlimit: 4kč/km vč. DPH
Řidičské oprávnění: B
Ceny  vč. 21% DPH

 

Poznámka:

1 den = 8-17h 

24h = 1.5 dne (den + noc)

Půjčovna dodávky VW Crafter Automat 1 

 

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ OBSAZENOSTI:

CALENDAR

Nájemní smlouva ke stažení zde:

 pdfNÁJEMNÍ_SMLOUVA_CRAFTER_CERNY.pdf

 

 Nová generace vozidel Volkswagen Crafter patří ke špičce segmentu užitkových vozidel, proto jsme vám připravili několik vozů do nabídky naší autopůjčovny dodávek PKtechnik.  Nový Crafter je velmi příjemný na ovládání a nabízí dokonalé jízdní vlastnosti. Neuvěřitelně komfortní řízení a sedadla, díky kterým si budete připadat téměř jako v osobním voze. Jedná o jedno z technicky nejlepších a uživatelsky nejpřívětivějších užitkových vozidel, které jsou v současné době k dispozici na trhu. Tato dodávka od řidiče vyžaduje velmi málo ovládací síly a téměř každému musí okamžitě padnout do ruky, včetně žen.

 Byl vytvořen na základě rozsáhlého výzkumu v oboru, kdy společnost značně hovořila s lidmi, kteří budou trávit své dny řízením a prací s užitkovým vozidlem (dodávkou), a byl nově od základu vyvinut také ve spolupráci se společností MAN, která má bohaté zkušenosti ze segmentu nákladních vozidel a autobusů. V kombinaci se zkušenými inženýry z VW byly zúročeny dosavadní zkušenosti obou automobilek. Označení totožného užitkového vozu od dceřiné společnosti MAN, je dodáváno pod označením MAN TGE. Nový VW Crafter je skutečně perfektní vůz. Automobil není žádný drobeček. Crafter patří mezi největší užitkové vozy (dodávky) na trhu, které můžete řídit ještě s řidičským oprávněním na osobní automobil (tedy skupinou B). Crafter se ale i přesto opravdu řídí jako osobní automobil, díky elektronickému posilovači řízení. Průměr otáčení je také velmi dobrý, činí 16.2 m. Jízdní vlastnosti jsou velmi stabilní a zároveň velmi komfortní. Reakce brzd je také okamžitá a díky řadě asistentů je jízda s tímto užitkovým vozem nejen velmi komfortní, ale také velmi bezpečná. Při couvání nebo parkování Vám pomáhá příplatková parkovací kamera, která je umístěna nad zadními dveřmi.

 vw-crafter-fahrgestell-innenansicht

Motor a jízda Volkswagen Crafter

Jízda Crafterem je jedna z jeho pravých triumfů, jelikož úžasně vyhlazuje hrboly, i když automobil není zatíženýZajišťuje pocit klidu a dokonalé stability také během zatáčení, címž je tento vůz velice příjemný a jednoduchý na řízení ve městech, ale i na delších cestách. Tento automobil v naší autopůjčovně PKtechnik, mikrobus pro cestující, je vybaven vznětovým motorem (diesel) o obsahu 2.0 a výkonu 103 kW, tedy 140 PS. Ve spojení s dokonale plynulou osmistupňovou automatickou převodovkou, je jízda s tímto vozem doslova radost. Jako jeden z velmi mála užitkových vozů, je vybaven automatickou převodovku. Umí řadit velmi rychle a současně jezdit i velmi úsporně. Objem palivové nádrže je 75L nafty a 18L AdBlue. 

 cr1051

Nákladový prostor Volkswagen Crafter

Nákladový prostor bez vestavby je proti poškození obložen dřevěnou výplní a na podlaze vybaven univerzální voděodolnou překližkou, ve které je zapuštěno dostatečné množství kotevních ok pro zajištění přepravovaného nákladu. Dále jsou na všech stěnách instalovány úchytné lišty pro dokonalé zafixování nákladu. Objem nákladu u dlouhého rozvoru (délka vnitřního prostoru 4300 mm) s vysokou střechou činí 14,4 m3, maximální objem nákladu v konfiguraci s dlouhým rozvorem s převisem (délka vnitřního prostoru 4855 mm) a velmi vysokou střechou činí 18,4 m3. Šířka bočních dveří je 1311 mm, lze tedy pohodlně nakládat i europalety, a nákladová hrana je 570 mm nad zemí, což je příjemně nízko. Hledání zboží či manipulaci s nákladem usnadňují čtyři příplatková výkonná světla, která jsou umístěna ve střeše.

  Půjčovna MAXI dodávky VW Crafter PKtechnik 14

 

Interiér Volkswagen Crafter

Kabina řidiče je kapitola sama pro sebe. Prvotřídní kvalita, a i přestože materiály použity se zdají hlavně odolný, zachovávají si i tak ten pocit kvality. Sedadla mají uspokojivý výběr úprav, s mnoho pohybu dopředu, dozadu, nahoru a dolů. Nadále nechybí samozřejmě klimatizace a výhřev sedadel.  Celá přístrojová deska a multimediální systém jsou známé z osobních vozidel VW. Tříramenný multifunkční volant neuvěřitelně dobře padne do ruky a s vysoko nastavenou radící pákou znamenají, že pohodlné cestování je relativně snadné. Všude je dostatek odkládacích prostorů. Nastupování do vysoké kabiny usnadňuje nástupní schůdek. Kaplička sdružených přístrojů je přehledná. Celý interiér je skutečně kvalitně zpracovaný a je z něho velmi dobrý výhled. Displej infotainmentu umí zrcadlit mobilní telefon, podporovány jsou technologie Apple CarPlay, Android Auto i MirrorLink. Užitkové vozidlo obsahuje USB rozhraní pro připojení telefonu, uložené přímo před řidičem. Automobil je vybaven systémem Car-Net a umí se připojit k internetu pro zajištění aktuálního dopravního zpravodajství nebo počasí.

 ergo-sitz-crafter-kastenwagen

Asistenční systémy Volkswagen Crafter:

Ochrana boků vozidla. Monitoruje prostor po stranách vozu a opticky i akusticky varuje řidiče při kritickém přiblížení ke sloupkům, zdem nebo chodcům.

Asistent pro couvání s přívěsem „Trailer Assist“. Automaticky zaparkuje automobil s přívěsem do příčných parkovacích míst. Systém přebírá řízení také při couvání s přívěsem k nakládacím rampám a jiným cílům v přímém směru.

Adaptivní tempomat ACC. Automaticky přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje od něj přednastavený odstup. Přitom však nepřesáhne nastavený rychlostní limit. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu „Front Assist“.

Systém „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake. Pomocí radaru sleduje vzdálenost od překážek a v případě, že odstup klesne pod kritickou mez, pomáhá zkrátit brzdnou dráhu. V nebezpečných situacích varuje řidiče opticky, akusticky a brzdným rázem. V případě, že řidič na varování nereaguje, systém začne automaticky brzdit.

Elektromechanický posilovač řízení s proměnným účinkem v závislosti na rychlosti jízdy je vybaven aktivním vracením do neutrální polohy. Zlepšuje pocit i bezpečnost jízdy a dosahuje přesnosti řízení, která u užitkových vozů doposud neexistovala. Představuje tak základ pro nové asistenční systémy.

Asistent pro změnu jízdního pruhu „Side Assist“ prostřednictvím signalizace ve vnějším zpětném zrcátku varuje řidiče v případě, že se při změně jízdního pruhu nachází v tzv. „mrtvém úhlu“ jiné vozidlo, které systém rozpozná pomocí senzorů.

Parkovací asistent „Park Assist“ dokáže zaparkovat ve více krocích do podélných parkovacích stání. Po zařazení zpátečky přebírá systém automaticky ovládání volantu. Na řidiče zbývá pouze ovládání pedálů spojky, plynu a brzdy.

Asistent pro kompenzaci bočního větru je jednou ze součástí elektronického stabilizačního systému, která prostřednictvím automatického přibrzdění jednotlivých kol podporuje řízení automobilu při nárazovém bočním větru

Multikolizní brzda. Po nárazu začne brzdit automobil tak, aby se v ideálním případě zabránilo dalším kolizím. Po krátkém zpoždění je automobil postupně brzděn až do rychlosti 10 km/h. Řidič má přitom kdykoli možnost opětovně převzít nad vozem kontrolu.

Elektronický stabilizační systém. Cíleným brzděním jednotlivých kol brání nedotáčivému i přetáčivému chování vozu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: