PICK-UP servis, přijedeme za Vámi

Nejprodávanější

pickup servis pktechnik
 
448 Kč
(370 Kč bez DPH)
pickup servis pktechnik
 
387 Kč
(320 Kč bez DPH)
pickup servis pktechnik
 
303 Kč
(250 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Cena

302448
1302448
pickup servis pktechnik
250 Kč bez DPH
303 Kč

Cena je platná pro výjezd 0 - 5 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

PICKUP1
pickup servis pktechnik
320 Kč bez DPH
387 Kč

Cena je platná pro výjezd 5 - 15 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

PICKUP2
pickup servis pktechnik
370 Kč bez DPH
448 Kč

Cena je platná pro výjezd 15 - 30 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

PICKUP3

  Služba Pick-up společnosti PK Technik je určena zákazníkům, kteří chtějí ušetřit čas, který by strávili na cestě do servisu a zpět. Součástí této služby je vyzvednutí vašeho vozidla, provedení objednaných služeb a opětovné vrácení vozu zpět na místo určení. Tuto službu můžete také využít jako výjezdní servis při potížích s autem, které potřebujete řešit ihned a na místě. Využít můžete také služby zapůjčení náhradního vozidla za zvýhodněných podmínek (v kombinaci s dalšími našimi službami). Nabízíme komplexní servis pro vytížené klienty, kteří si cení svého času a potřebují služby bez limitů.

Možnosti vyUžití služby Pick-up

  • vyzvednutí vozu za účelem provedení údržby či servisu, včetně výměny pneumatik
  • vyzvednutí vozu za účelem provedení STK, emisí či změny v technickém průkazu (převod vozidla apod.)
  • výjezd na určené místo při potížích s vozem (problém s nastartováním, výměna akumulátoru apod.)
  • asistence při prodeji či koupi vozu
  • asistence při řešení nehody


Dotaz:
Proč není služba Pick-up zdarma jako u jiných společností?

Žádná služba není zdarma, jen některé společnosti v rámci svých vysokých provizí mohou inzerovat některé služby „zdarma“. Zdarma však není a vždy ji zaplatíte v rámci dalších sjednaných služeb, které mají vyšší ceny, aby pokryly tyto služby navíc. Naše ceny v PK Technik jsou adekvátní, transparentní a férové pro všechny naše klienty.