Startovací vozík GYS STARTIUM 330E

Kód: 026469
13 490 Kč / ks
Skladem EU

Startovací vozík GYS STARTIUM 330E je automatické kompaktní zařízení. Díky mikroprocesoru získáte maximální účinnost a bezpečnost. Určeno pro všechny olověné baterie. Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací vozík GYS STARTIUM 330E je automatické kompaktní zařízení. Díky mikroprocesoru získáte maximální účinnost a bezpečnost. Určeno pro všechny olověné baterie typu kapalina/gel/AGM, Start&Stop, Calcium, VRLA a EFB. 

Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce, která zobrazuje napětí a aktuální procento nabití.

Ochrana elektroniky Vašeho vozidla, jak již bylo zmíněno baterii není nutné vyjmout z vozidla nebo ji odpojit. Žádné riziko vzniku jiskření. Nabíjecí svorky nejsou pod napětím, jestliže nejsou připojeny k baterii. Možnost nabití i vysoce vybitých baterií s napětím (< 1V) v případě, že baterie není poškozena. 

Funkce časovače Vám zaručí bezpečné nabíjení bez jakéhokoliv rizika. SOS Recovery pro sulfatované baterie, umožňuje oživení a znovu nabití baterií, u kterých již začal proces sulfatace článků. Inteligentní startování, které pozná automaticky poškozenou nebo silně sulfatovanou baterii. V takovém případě nedodává žádný proud, aby nedošlo k poškození elektroniky vozidla. 

Hlavní výhody:

  • nabití i vysoce vybitých baterií (< 1 V)
  • 100% bezpečnost během nabíjení
  • časovač
  • automatický start s uložením naposledy použitých parametrů
  • testovací funkce alternátoru pro zjistění závad
  • indikace závad na digitální obrazovce

 

Parametry:

Napájecí napětí: 230V
Nabíjecí regulační stupně: 4
Nabíjecí napětí: 12/24V
Kapacita baterií: 12V (20 - 370Ah), 24V (20 - 300Ah)
Nabíjecí proud stř.: 25A
Nabíjecí proud efekt.: 40A
Startovací proud 1 V/C: 12V (165A), 24V (130A)
Startovací proud 0 V/C: 12V (270A), 24V (210A)
Rozměry: 430 x 260 x 260 mm
Hmotnost: 15 kg

 

Soubory

Návod (CZ)

Data list (ENG)

Co je firma GYS? (ENG)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí a vybavení
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: