Výměna autobaterie s nakodováním do automobilu

Kód: VYMAKU
363 Kč / ks 300 Kč bez DPH
20 minut

Většina dnešních moderních automobilů vyžaduje při výměně akumulátoru tzv. přihlášení, neboli nakodování nového akumulátoru do vozidla. Řídící jednotka napájení potřebuje znát nové informace a hodnoty nově instalovaného akumulátoru, a toto se neobejde bez použití diagnostického přístroje. Jsme vybaveni nejmodernější autodiagnostikou BOSCH KTS 560, která je připravena veškeré nezbytné úkony pro zápis nového akumulátoru provést. V případě neodborné výměny autobaterie hrozí poškození řídících jednotek, a to zejména u novějších a luxusnějších automobilů, proto doporučujeme provést výměnu v našem servisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina dnešních moderních automobilů vyžaduje při výměně autobaterie její tzv. přihlášení, neboli nakodování nového akumulátoru do vozidla. Řídící jednotka napájení potřebuje znát nové informace a hodnoty nově instalovaného akumulátoru, a toto se neobejde bez použití diagnostického přístroje. Jsme vybaveni nejmodernější autodiagnostikou BOSCH KTS 560, která je připravena veškeré nezbytné úkony pro zápis nového akumulátoru provést. V

 

CO SE MŮŽE STÁT PŘI BĚŽNÉM ODPOJENÍ AUTOBATERIE?

Při běžném odpojení autobaterie počítejte s tím, že dojde k vymazání hodnot v přístrojích vozidla, zejména z řídících jednotek, ale také z autorádia, navigace a pod. Hrozí poškození řídících jednotek, které po opětovném připojení napětí nevykazují žádné hodnoty. Stejně tak po neodborném připojení nového akumulátoru dojde k zajiskření, což může navždy znehodnotit různé el. systémy vozidla. Toto lze eliminovat použitím speciálních zařízení, či návštěvou odborného autoservisu, který vám výměnu autobaterie (akumulátoru) provede profesionálně, bez dotčení paměti řídících jednotek. V případě neodborné výměny autobaterie hrozí poškození řídících jednotek, a to zejména u novějších a luxusnějších automobilů. Snaha o ušetření trochu peněz se v tomto případě může výrazně prodražit.

Některé automobily vyžadují také nakódování autobaterie, neboli přihlášení autobaterie do vozu diagnostikou (zejména vozy BMW od roku 2006). Tato funkce je vyžadována pro to, aby řídící jednotky automobilu (dobíjení, napájení) spolehlivě pracovaly s hodnotami instalovaného akumulátoru.

JAK PROBÍHÁ VÝMĚNA AUTOBATERIE V PK TECHNIK?

  • vybereme a doporučíme vhodný akumulátor pro váš vůz (velmi důležité, nepodceňujte!)
  • neriskujete potřísnění vás či vašeho oděvu elektrolytem (kyselinou)
  • neriskujete oděrky a jiná různá drobná poranění, která se při tomto úkonu mohou stát
  • máme veškeré potřebné nářadí a vybavení pro bezpečnou a kvalitní výměnu autobaterie
  • šetříme váš čas (výměnu provedeme mnohem rychleji, než vy sami, děláme to denně)
  • váš starý akumulátor ekologicky zlikvidujeme, nemusíte ho nikam vozit

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis PKtechnik
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: