Volkswagen Polo 1.2 manuál

Kód: 383255/1 D 383255/2-3 383255/4-7 383255/8-1 383255/30 383255/VIK Zvolte variantu
900 Kč / ks 800 Kč / ks 700 Kč / ks 650 Kč / ks 500 Kč / ks 2 500 Kč / ks od 500 Kč / ks 744 Kč bez DPH 661 Kč bez DPH 579 Kč bez DPH 537 Kč bez DPH 413 Kč bez DPH 2 066 Kč bez DPH od 413 Kč bez DPH
K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici K dispozici Zvolte variantu
Půjčovné
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

  Měli jste dopravní nehodu, a Váž vůz je poškozený? Nebo se vyskytla neočekávaná závada na vašem automobilu, pro kterou jej musíte dát na několik dnů do autoservisu, a potřebujete být po dobu opravy mobilní a využít nejlevnější autopůjčovnu? Připravili jsme pro Vás tento levný vůz k zapůjčení, díky kterému překlenete období bez vašeho automobilu, a zůstanete po dobu opravy mobilní za minimální náklady půjčovného za automobil.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlevnější automobil k zapůjčení v autopůjčovně PKtechnik, Volkswagen Polo 6R 1.2 - evropské auto roku 2010

  Měli jste dopravní nehodu, a Váž vůz je poškozený? Nebo se vyskytla neočekávaná závada na vašem automobilu, pro kterou jej musíte dát na několik dnů do autoservisu, a potřebujete být po dobu opravy mobilní a využít nejlevnější autopůjčovnu? Připravili jsme pro Vás tento levný vůz k zapůjčení, díky kterému překlenete období bez vašeho automobilu, a zůstanete po dobu opravy mobilní za minimální náklady půjčovného za automobil.     

 

 • Palivo: benzín
 • Převodovka: Manuální
 • Počet míst k sezení: 5
 • Motor: 1.2. HTP, 55kw, 75 PS
 • Klimatizace, elektricky stahovatelná okna
 • Alu kola R17 z modelu GTI

 

Podmínky nájmu:

 • Vratná kauce 5.000 Kč
 • Minimální věk nájemce 20 let 
 • Řidičské oprávnění skupina "B"
 • Řidičské oprávnění minimálně 2 roky
 • Neomezený počet najetých kilometrů
 • Pojištěno ALL-RISK (5%, min 5000Kč)
 • Při převzetí 2 doklady totožnosti (OP+ŘP)

 

 Nájemní smlouva se všemi podmínkami ke stažení zde:

pdfNÁJEMNÍ_SMLOUVA_VW_POLO_1.2

 

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ OBSAZENOSTI:  

CALENDAR

 

Na první pohled je jasné, že Volkswagen POLO z autopůjčovny PKtechnik patří do příbuzenstva nesmrtelného modelu Volkswagen Golf. A nový Volkswagen Polo 6R má možná ještě říznější tvary než jeho větší bratr GOLF. Patří sice mezi malá auta k zapůjčení do města, neztratí se však ani na dálnici. Jeho design navrhla italská designérská, ikona Walter de Silva a nutno uznat, že tak dravě a dospěle Volkswagen Polo asi nikdy nevypadalo, jako tento model VW POLO 6R, vyzdoben hliníkovými koly z modelu GTI, v nabídce našich osobních vozů k zapůjčení, v autopůjčovně PKtechnik. Novinka je sice lehčí než jeho předchůdce, ale povyrostla o pět centimetrů do délky. Stojí za pozornost, že o třídu výše postavený VW Golf první generace byl ve všech rozměrech menší. Cestující na zadních sedadlech nebudou naříkat na málo místa pro nohy, jelikož se jedná o 3 dveřovou verzi, ve které je kupodivu více místa na nohy, nežli ve verzi 5-ti dveřové. V zavazadlovém prostoru má Polo  objem 280 litrů. Malý Volkswagen Polo 6R už není malý rozměry a vůbec ne výbavou. Můžete se rozmazlovat i prvky, o kterých malá auta před pár lety ani nesnila. I tento náš nejlevnější vůz k zapůjčení je vybaven elektricky stahovatelnými okny a samozřejmě také klimatizací.   

V základní výbavě je stabilizační systém ESP a čtyři airbagy - na úrovni bezpečnosti konstruktéři hodně zapracovali, takže polo dosáhlo v crashtestech EuroNCAP na všech pět hvězdiček. Třeba použité airbagy nejsou úplně běžné. V základní výbavě dostanete boční vzduchový vak typu Thorax, který znají kabrioletáři. Chrání bok a je protažený až nahoru, takže v případě nehody se postará i o hlavu. V "kufru" (zavazadlovém prostoru) je dvojitá podlaha, pod kterou schováte menší položky nákupu. 

Komfortní jízda.  Když Polo rozvášníte na německé dálnici, bude se vám možná zdát, že je zadek chvílemi trochu neposedný - ale to je spíš jen dojem. Zatáčky můžete řezat bez bázně, jen si musíte zvyknout na větší náklony. I díky nim však umí být malý Volkswagen zároveň velmi komfortní, takže z vás nevytřepe duši. 

Tříválcová jedna-dvojka, dobře známá řidičům Fabií, prošla modernizací, tou nejdůležitější je čtyřventilová technika. Motor tak má kultivovanější chod a hlavně - v Polu o něm ani nevíte, díky dokonalému odhlučnění motorového prostoru. Konstruktéři se silně zaměřili na odhlučnění, pozná se to třeba na těžké kapotě vystlané spoustou tlumicího materiálu. 

Když jsme se vydali s Polem vybaveným dvanáctistovkovým tříválcem se 70 koňmi výkonu na sever Německa, měli jsme ve dvou lidech osmilitrovou spotřebu. A to jsme na německých dálnicích jeli často na maximu možnosti tohoto malého ekonomického motoru. Chvílemi se ručka tachometru podívala s námahou k číslu 170 km/h, tedy spotřeba při běžném městkém a příměstském provozu se u tohoto vozidla z naší autopůjčovny PKtechnik pohybuje kolem 4-5 litrů na 100km, a průměrná kombinovaná mezi 5-6l, dle stylu jízdy. 

 

 

Volkswagen POLO 1.2 manual

Dny
Cena
Celkem
1
900 Kč
900 Kč
2
800 Kč
1 600 Kč
3
2 400 Kč
4
700 Kč
2 800 Kč
7
4 900 Kč
8
650 Kč
5 200 Kč
14
9 100 Kč 
 30 (Měsíc)
500 Kč
15 000 Kč
Víkend (PÁ-PO)
3 000 Kč
Vratná kauce
5 000 Kč
Neomezený limit km
Řidčské oprávnění: B
Ceny  vč. 21% DPH

 

Podmínky nájmu:

 • Kauce 5.000 Kč
 • Minimální věk nájemce 18 let 
 • Řidičské oprávnění skupina "B"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: